Jungbrunnen 55-00 MOBIL

  • Wymiar: Wysokość x szerokość x głębokość: 470 mm x 400 mm x 225 mm
  • Wydajność: Produkcja wody na minutę: 1,7 litra
  • Automatyczne sterowanie
  • Czas dostawy: 7 – 14 dni

Art. Nr: 110125

  • Wysokość x szerokość x głębokość: 470 mm x 400 mm x 225 mm
  • Waga: 17,5 kg
  • Szczegółowe warunki gwarancji znajdują się w aktualnych warunkach.

Nigdy w historii ludzkości mobilność nie odgrywała tak ważnej roli w życiu codziennym. Szybkie i tanie podróże, dostęp do informacji w dowolnym momencie za pośrednictwem mobilnego internetu, komunikacji mobilnej i mobilnych miejsc pracy kształtują wizerunek tego entuzjazmu. Chociaż wiele rzeczy jest dostępnych wszędzie w tej samej jakości, nie dotyczy to innych rzeczy. Szczególnie niezbędna woda do picia różni się jakością w zależności od lokalizacji, regionu lub stanu, niezależnie od tego, czy jest to woda z kranu czy woda butelkowana.

BestWater po raz kolejny opracował produkt pierwszej klasy, który dokładnie spełnia wymagania dzisiejszej mobilności. Bardzo kompaktowy, lekki i łatwy w użyciu Jungbrunnen 55-00 Mobil to najwyższej klasy system filtrów molekularnych oparty na odwróconej osmozie. Jak w każdym systemie filtrów molekularnych BestWater, w Jungbrunnen 55-00 Mobil zainstalowane są tylko najlepsze komponenty. Membrana jest membraną TFC firmy FILMTEC ™, lidera na rynku membranowych filtrów molekularnych, które spełniają najwyższe wymagania od lat i, w przeciwieństwie do membran CTA, nie mogą utrzymać współczynników filtracji przez maksymalnie dwanaście miesięcy.

Łatwość użycia i przenośność sprawiają, że Jungbrunnen 55-00 Mobil jest praktycznie możliwy wszędzie tam, gdzie jest kran i połączenie zasilania 230 V / 50 Hz. Jeśli nie ma wypłaty, energia elektryczna nie jest zużywana.

Fontanna młodości 55-00 Mobil jest zbudowana bardzo solidnie, a także bardzo solidnie dzięki twardej obudowie. Cały system filtrów molekularnych, w tym pompa wspomagająca, znajduje się w tym jednym kompaktowym i stabilnym twardym pudełku.

Istnieje wiele możliwych zastosowań fontanny młodzieży 55-00 Mobil, zarówno podczas podróży do odległych krajów, jak i podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń, takich jak imprezy sportowe lub targi, seminaria i szkolenia, w hotelach, altanach, przyczepach kempingowych lub żaglówkach. Czysta i świeża woda BestWater jest dostępna wszędzie. Jako opcja standardowego spustu za pomocą kranu, do Jungbrunnen 55-00 Mobil można podłączyć 5-litrowy zbiornik ciśnieniowy w celu magazynowania wody, a następnie usunięcia jej później.

Tak kompaktowy jak Jungbrunnen 55-00 Mobil, jeśli chodzi o jakość filtrowanej wody, nie musi ukrywać się przed swoimi starszymi braćmi z serii fontann BestWater. Również w tym przypadku oczyszczanie wody rozpoczyna się od systemu filtra wstępnego, który przygotowuje dopływającą wodę z kranu do rzeczywistego oczyszczania wody. Dwa filtry wstępne z węglem aktywnym, które biegną równolegle do siebie i składają się z węgla kokosowego, minerału zeolitowego, piasku koralowego i granulatu krzemu, filtrują gazy rozpuszczone w wodzie, np. B. związki chloru, węglowodorów i amonu. Dwa filtry osadów, które również biegną równolegle do siebie, usuwają gruboziarniste cząstki i zawiesinę, dzięki czemu drobne pory membrany pozostają wolne.

W następnym etapie uzdatniona woda dostaje się do filtra molekularnego i jest uwalniana od wszystkich innych zanieczyszczeń poprzez odwróconą osmozę. Odwrócona osmoza wykorzystuje naturalne siły osmotyczne wody, tylko na odwrót: pod ciśnieniem woda jest tłoczona przez wielowarstwową, drobno porowatą membranę, której pory są tak małe, że mogą przez nią przepływać tylko cząsteczki wody. Wszystkie większe cząsteczki są zatrzymywane przez membranę z szybkością odrzucania do 99 procent i kierowane do odpływu.

Po oczyszczeniu przez odwróconą osmozę woda jest w stanie chemicznie czystym, ale nadal przenosi informacje o zanieczyszczeniach, z którymi była wcześniej związana. Dlatego przepływa przez „wysokowydajny moduł energetyzujący” z dwunastoma poziomami energetyzacji i moduł „Aqualith Crystal Energy” przed jego usunięciem. Dzięki temu woda ma swoje pierwotne skupiska i jest porównywalna z jakością oryginalnego źródła górskiego.

W ostatnim module „Aqua-Lith Crystal Energy” energetyzowana woda osmozy najpierw przepływa przez warstwę mikrokrystalicznych kryształów. Tutaj woda jest wprawiana w oscylację wysokiej częstotliwości za pomocą zaprogramowanej energii biofotonowej.

Ponadto energetyzowana woda jest wirowana przez minerał zeolitowy. Czysta, krystaliczna woda jest przechowywana w tej wulkanicznej skale. Jego cenne informacje są również przekazywane do wody. W ten sposób odzyskuje pierwotną siłę i witalność i smakuje jak świeża woda źródlana.

Fontanna młodości 55-00 Mobil została zaprojektowana do użytku mobilnego, na przykład dla sportowców, grup i małych imprez. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest czysta woda pitna przez krótki czas lub gdzie często zmienia się lokalizację, Jungbrunnen 55-00 Mobil to idealne rozwiązanie bez kompromisów. Ponieważ fontanna młodości 55-00 Mobil nie potrzebuje zbiornika ciśnieniowego, jest gotowa do użycia za kilka minut i dostarcza najczystszą wodę pitną o zwykłej jakości BestWater.

Jungbrunnen 55-00 Mobil z 30-letnią gwarancją, w tym ochroną ubezpieczeniową

Gwarancja dotyczy wszystkich części tych systemów, z wyjątkiem części elektrycznych i elektronicznych, pomp wspomagających, pomp permeatu, kranów, węży i ​​uszczelek oraz innych części zużywających się. Uszkodzenia powstałe podczas transportu nie są objęte 30-letnią gwarancją. Gwarancja nie dotyczy komercyjnego lub przemysłowego użytkowania systemów. 24-miesięczna gwarancja dotyczy zastosowań komercyjnych lub przemysłowych. Uszkodzenia powstałe podczas transportu nie są objęte 30-letnią gwarancją.

Jungbrunnen 55-00 Mobil z 30-letnią gwarancją, w tym ochroną ubezpieczeniową

Gwarancja dotyczy wszystkich części tych systemów, z wyjątkiem części elektrycznych i elektronicznych, pomp wspomagających, pomp permeatu, kranów, węży i ​​uszczelek oraz innych części zużywających się.

Uszkodzenia powstałe podczas transportu nie są objęte 30-letnią gwarancją.